aa

Shitet nga: ALI Sot 01:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim goma sapo te ardhua nga Gjermaniajan 4 cop 16-dhetshejan te dimrit jan shum pak te perdorura per me shum informim kontaktoni ne nr:telefonit ALIA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim