bandasha

Shitet nga: pajtim 15 Tet 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 bandasha 13 shum te mir edhe 2 goma te veres gjendemi ne fshatin breznic per me shum kontaktoni nr nr 045568388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim