felga 15

Shitet nga: felga 15 me goma 24 Jan 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 me gjith koma jan t mira kerkun as ni grrith se kan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim