fellna

Shitet nga: toni 03 Jan 03:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet fellne megjith goma.jan 16te ardhura nga suedia me goma te reja te veres nuk dridhin as ni pik fellnet jan per opel vw me kater shrava ju mirepresim qmimi 200euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim