fellne

Shitet nga: blerim 17 Mar 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne ne gjendje te rregulle me Goma te veres per GOLF 4,nr. 17.
shiten, ose bajme ndrrime me 16.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim