fellnet shum tbukura 17 she

Shitet nga: Luli 30 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   145 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan trujtne 17 pa guma per opel golf 2ose 3 e shum kerr tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim