felna

Shitet nga: fellna 11 Mar 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
felna 17 r .. guma 2 veres 2 m+s ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim