felne per Audi a4. a3. dhe golf 4.195 65 15 she.

Shitet nga: privat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma te reja per Audi a4 a3 dhe per golf 4. madhsia 195. 65.15 she. jon te pa perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim