goma 225 55 16 me rreth te fellnes

Shitet nga: ali 10 Pri 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat tmira jon 225 55 16 te 4gumat jon te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim