shes fellnet 16

Shitet nga: mili 22 Sht 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet ne gjendje fprefekte te reja sapo te ardhura nga gjermonija pa asnje grrith
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim