u shiten

Shitet nga: privat 15 Dhj 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat per dimer-185-55-15 she,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim