u shitennn

Shitet nga: femi 01 Nën 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat dhe fellnet per golf 4 .bora etj 195 65 15 she .M=S. viti 2015. Continental .v.p 2015. PER DIMER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim