u shitennn

Shitet nga: privat 25 Gsh 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma te reja per Audi a4 a3 dhe per golf 4. dhe per bora, madhsia 195. 65.15 she. jon te pa perdorura. gomat jon te veres. i jap me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim