Basser

Shitet nga: Simeon 20 Mar 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes basserin per vetura qmimi 25 euro i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim