Pejaqall per vetur 540 wol

Shitet nga: ibrahim 01 Nën 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes ose droj me telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim