Radio + shanzheri

Shitet nga: Luli 10 Pri 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
radio me shanxher ne xhendje rregullt radio me cod
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim