Zamajac per bmw dhe omega 2.5 turbo dizel

Shitet nga: denis 04 Gsh 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Pjesë rezerve
shess zamajacin per opel omega dhe bmw 2,5 turbo dizel... zamajaci esht i marshit manual 5 shpejtsi i vitit 2002 dhe asht hjek nga motori qe ka ardh pre suedie... te gjith te interesuarit let kontaktojn ne

049 428 325
049 763 069

qmimi 100e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim