Shtopa te bmw 3she

Shitet nga: Sejdiu 22 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shtopa ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim