Ford tranzit 2.4 D 1992

Shitet nga: sahit 07 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shes ford tranzit 2.4 D viti 1992 I qlajmruar nuk ka denim hidraulik ka 7 ulse ne Gjendje te rregullt qmimi 1700 shes pjes per keto vetura reno espase viti 1996 B mazda 626 1990 B si dhe motorin 2.2 B ne Gjendje shum te mir citrien Bx.1990 B . Si dhe motorin 1.8 B. Pezho 205 .1990 D. Motor te opellit 1.6 D. Viti 1990 ne Gjendje te rregullt audi 80 viti 1990 si dhe motorin 1.9 D motor per fiat 1.4 B si dhe ndrrus te shpejtesive ndrrus te shpejtesive per ford tranzit per reno 21.1.8 B per pezho 1.9 . 1992 D. Per pezho 1.6 B
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim