2008 JCB 8080 ZTS

Shitet nga: vehicle 30 Nën 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1550 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim