Autolarje vullkanizer

Shitet nga: Arlind 16 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Përshkrimi:
Shes maqinen e autolarjes esht edhe me uj te nxet e ardhur nga gjermania nkosov ska punu as 1 or poashtu kemi edhe te vullkanizerit per vetura dhe kamiona qmimi i diskutushem ndrrim me traktor nr i kontaktit viber +37744729225 Tagg kamion traktor imt533 imt 539 imt 558 imt 542 etj. Qmimi vetem per autolarje 750 $ ndersa per te gjitha 2300$
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim