Iveco 35-10 dizell ne gjendeje tmir

Shitet nga: labinot 07 Gsh 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes ivecon 35-10 dizell 2.5 turbo daily osht ne gjendje te mir si motorr ashtu edhe nee trapa
goma treja 6 cop
carada e mir nuk osht e shkyme
per ma shum kontakto tel...
+37744896738
labinot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim