Kamioneta zastava 50.10

Shitet nga: liridon 04 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioneta zastava 50.10 -1987 viti motorr shum t mir n kareseri ka korizion ka pak kanata alumini podin drrasa ,n gjendje t mir pune ks i qlajmruar ndrrohet me naj vetur opel corsa 96 viti e nalt apo opel astra 94 e ma t re. 044545603=049545603-gjindemi n f.sh MAZGIT-Km 6 Prishtin -Mitrovic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim