Kombi

Shitet nga: Halil 21 Shk 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi t4 1.9 diezel osht ne gjendje te mir regjistrim deri ne mujin e 10 te 2016 vendi i ulsev 8+1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim