LT boj ndrrim me vetur

Shitet nga: fatlum 25 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten gjendje rregullt esht e qlajmrune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim