Kombi Mercedes SPRINTER 208

Shitet nga: Burim 18 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Komi eshte i rujtun si jasht edhe mbrenda
Ka regjistrim deri me 24.07.2016
Gumat e dimrit i ka te reja

Te interesuarit te lajmrohen ne ket nr:
049 540 878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim