Urgjent Man 3 shliper 463

Shitet nga: Bashkim 04 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes man 3 shliper ne gjendje te rregullt teknike i gatshem per pun viti i prodhimit 98 tempomat rotajder te gjitha gomat e reja siq shihen edhe ne foto me nje fjal ne gjendje te shkelqyer per pun 044-136-088 -- 044-296-606.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim