pomp hidraulikit per bagera

Shitet nga: F..... 10 Dhj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes pompen e hidraulikit per bager . eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim