prekolic

Shitet nga: pajtim 23 Jan 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes prekolic dimenzioni 2me 1 e marume privat qmimin e funit e ka 50 euro vetem material mu ka ba 50 shitet urgjend
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim