prokolic

Shitet nga: abaz 03 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje shum te rregullt e ardhur nga gjermani shum e fort dhe e qendrueshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim