shes fave 4

Shitet nga: fitim 17 Jan 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes fave 4 eshte shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim