Maqin e grurit

Shitet nga: abaz 03 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Të tjera
E importuar nga gjermani ngjendje shum te mir dhe shum pa e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim