Mbjellse Gruri

Shitet nga: Shaban 26 Gsh 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Makina : Të tjera
është në gjendje të rregullt dhe punon mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim