Plugji

Shitet nga: abaz 03 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Të tjera
Jan te ardhur nga gjermania ngjendje shum te rregullt dhe shum tfort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim