Tanira

Shitet nga: xx 06 Mar 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Makina : Të tjera
Shes tanirat jan te ardhura nga gjermania jan shum t pershtatshme,dhe te leta per traktora te vogel si imt 539-33 si dhe mundsii ndrrimmi cmimim sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim