Taniraqa dhe shkepse plehu AMAZONE

Shitet nga: xxxx 21 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Makina : Të tjera
shes i par taniraqa me 6 jon ngjendje tmir si kom perdor i kom dy par edhe shperndarse plehu 400 kg amazone veq e kom ngjyros kan qmim arsyshum pse pi shes o se i kom nga dy par e mduhet mi hek me grrysa me komplet origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim