pllugji

Shitet nga: abaz 03 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Të tjera
Jan te importuar nga gjermani ngjedje shum te mir dhe shum te fort (stabil)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim