Lugen per shum lloje te traktorave

Shitet nga: qendrim 27 Jan 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Traktorë
shes lugen per rakovic qe gjenden shum rrall per rakovica po ashty osht edhe per imt dhe masey ferkosan osht shum funksjonale dhe montohet let ne gjdo traktor kontakto edhe ne viber+37744317348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim