Traktor Ferguson 533 me dokumentacion eshte ne rr

Shitet nga: Dardan Krasniqi 22 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Traktorë
Traktori o ne gjendje te rregullt i ka gomat e reja , dritat ne rregull te gjitha dhe osht mjaft i ruajtun .Po ashtu ky traktor vjen me gjith Pllugji te Leskofcit .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim