dru

Shitet nga: xxx 08 Jan 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Makina : Traktorë
cunga qarr dhe bung te gatshem per stuf.shiten ose ndrohen me naj mjet bujqsor si vllaq ose diqka tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim