Blej vetura pa dogan me Defekte dhe Aksident

Shitet nga: Peugeot 09 Dhj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Kastriot
Blejm vetura pa dogan dhe ato vetura te cilat jon me vollon anglez por marrim dhe vetura te aksidentuara vetura duhet te ken dukumente te rregullta na Kontakto 24h Nr +38649544589 +38649681401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim