motor per lift

Shitet nga: xahi 23 Tet 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
shes 2 motora per lift 7.5 kw te dy rastet kan problem ne reduktor bejm edhe ndrim me nje motor te mir dhe bajm marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim