Biciklet

Shitet nga: Blerion 20 Dhj 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Të tjera
Eshte shum e bukur dhe pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim