kombi shu ne gjende te mir 1.6 motorin v

Shitet nga: avni 26 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alpina
Modeli: B3
kombi wv2 gjend shumm te mirr dizel 9 ulse rexistrim 21.05.2016 mashun informate ne telefon 049545688 boje dhe ndrim me naj kerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim