Audi A6 2.5 TDI -02

Shitet nga: Audi 08 Pri 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shes urgjent Audi A6 2.5 TDI Ne gjendje shume te mire teknike dhe eshte full extra pres blers serioz qmimi eshte i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim