BLEJM VETURA TE DEMTUARA DHE DEFEKT AKSIDENTII

Shitet nga: AutoKosova 25 Nën 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR   8 000 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A1
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

. _______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014 _________________________________________ Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke Munde te dergoni oferten dhe foton permes viber ne +38649888-028 +38649300273 04528273 Orari nga ora 9:00 deri 21:00 _

_____________________________________ Verejtje te gjitha shpalljet ne merrjep jan te kompanis te njejt Gjindemi ne tere Kosoven Mal zi,Shqiperi Transpori eshte i yni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim