fellnet per Audi a4. a3. dhe per golf 4.195.65.15

Shitet nga: privat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
shes fellnet per audi a4 a3 dhe per golf 4. me goma te reja jon.195.65. 15 she.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim