Fiat Doblo 1.9Diesel

Shitet nga: Kushtrim 10 Pri 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Doblo
Shitet Fiat Doblo viti i prodhimit 2005
Eshte ne gjendje shumë mirë teknike
Motorrin e ka 1.9 Diesel dhe ne gjendje perfekte.
Regjistrim i parë ne Kosovë.
Regjistrim ka deri ne muajin Tetor 2016
Dhe hipotek ose peng nuk eshte.
Per me shum info
Tel: 045/311/322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim