Fiat stillo dhe gollf 2 dizell

Shitet nga: adi 23 Nën 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shes fiat stilo 2002 dizell shum I rujtun me 4 muj rexhistrim .Golfi 2 dizell 8 muj rexhistrim tamon per familje dizell ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim