shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: xxxx 04 Pri 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
shitet ford mondeo 2002 2.0 disel ne gjendje shum te mir regjistrim 1 vit regjistrimin e dyt nkosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim